parité Tas de Confession turneu tenis bucuresti couler Biographie impulsion

Irina Begu, campioana la Tiriac Foundation Trophy de la Bucuresti -  Onlinesport.ro
Irina Begu, campioana la Tiriac Foundation Trophy de la Bucuresti - Onlinesport.ro

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Turneul WTA de la București își schimbă locația din 2021! În ce țară ajunge  competiția - Fanatik.ro
Turneul WTA de la București își schimbă locația din 2021! În ce țară ajunge competiția - Fanatik.ro

Tenis Bucuresti Cupa Libra Phoenix Sport - InSport - Inspira Sport

Tenis / Sorana Cîrstea, eliminată prematur din turneul WTA de la Bucureşti.  „Mai sunt şi zile proaste…” | Cuget Liber
Tenis / Sorana Cîrstea, eliminată prematur din turneul WTA de la Bucureşti. „Mai sunt şi zile proaste…” | Cuget Liber

Eurosport și The Social Incubator fac echipă la Tenis pentru Fapte Bune

Turneul WTA de la Bucureşti a fost anulat! Când vor putea reveni jucătorii  de tenis la competiţii – Capital
Turneul WTA de la Bucureşti a fost anulat! Când vor putea reveni jucătorii de tenis la competiţii – Capital

Programul sferturilor de finală la turneul WTA de la București. La ce oră  joacă Irina Begu
Programul sferturilor de finală la turneul WTA de la București. La ce oră joacă Irina Begu

Irina Begu, în al nouălea cer după titlul cucerit la București: "Marele  trofeu rămâne acasă!" - Eurosport
Irina Begu, în al nouălea cer după titlul cucerit la București: "Marele trofeu rămâne acasă!" - Eurosport

Irina Begu a cucerit trofeul turneului Țiriac Foundation Trophy -  spotmedia.ro
Irina Begu a cucerit trofeul turneului Țiriac Foundation Trophy - spotmedia.ro

Oficial! Vom avea turneu WTA de 250.000 $ la București

Irina Begu, campioana incontestabilă a turneului WTA 125k de la București!  A învins-o pe unguroaica Jani, scor 6-3, 6-3 | Sport.ro
Irina Begu, campioana incontestabilă a turneului WTA 125k de la București! A învins-o pe unguroaica Jani, scor 6-3, 6-3 | Sport.ro

Turneu WTA în România. Guvernul dă bani pentru Bucharest Open – Evenimentul  Zilei
Turneu WTA în România. Guvernul dă bani pentru Bucharest Open – Evenimentul Zilei

Irina Begu și Sorana Cîrstea vor juca la Țiriac Foundation Trophy, turneu  disputat la București
Irina Begu și Sorana Cîrstea vor juca la Țiriac Foundation Trophy, turneu disputat la București

Finala turneu tenis bucuresti

AVEM TENIS LA BUCUREȘTI. SO WHAT? 13.09.

Fundația Țiriac organizează în București turneul de tenis WTA ”Tiriac  Foundation Trophy”, unicul turneu WTA disputat curent în Capitală –  Fundația Ion Țiriac
Fundația Țiriac organizează în București turneul de tenis WTA ”Tiriac Foundation Trophy”, unicul turneu WTA disputat curent în Capitală – Fundația Ion Țiriac

Irina Begu a câştigat turneul de la Bucureşti, Ţiriac Foundation Trophy. A  doua competiţie câştigată de româncă, în două luni - Antena Sport
Irina Begu a câştigat turneul de la Bucureşti, Ţiriac Foundation Trophy. A doua competiţie câştigată de româncă, în două luni - Antena Sport

Ion Țiriac anunță un nou turneu de tenis WTA la București

Turneul important ATP pe care Bucureștiul îl va putea găzdui în următoarea  perioadă - HotNews.ro
Turneul important ATP pe care Bucureștiul îl va putea găzdui în următoarea perioadă - HotNews.ro